BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Brzostek

Nawet najlepiej zapowiadająca się kampania firmy potrafi pozostać niezauważona bez odpowiedniej oprawy. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko ogłaszają istnienie przedsiębiorstwa bądź komórki społecznej. Walczą również między sobą o zainteresowanie potencjalnych klientów. Produkty do identyfikacji i kreowania wizerunku w rożnych formach pozwalają wzbudzać reakcję odbiorców. Należy skierować swój wzrok na standy i stojaki reklamowe - Brzostek i inne duże miasta w naszym kraju okazują się rewelacyjnym terenem do pokazania firmy w sposób nie pozostający bez reakcji.

Targi Brzostek

Stojaki reklamowe - Brzostek wymaga najlepszych metod reklamowania

Dadzą się zauważyć w rozmaitych miejscach. Dobrze wypadną na ekspozycjach, w czasie przedstawienia produktów w sklepach i galeriach handlowych. W siedzibie placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po katalog z kolekcją, a na terenie uczelni czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - wizytówkę z istotnymi danymi. Od strony użytkownika będzie najważniejsze, jak zaprezentują najważniejsze cechy: funkcjonalność, odporność na nacisk i łatwość montażu. Elementy reklamy, którą się ogląda, powinny być w pierwszym rzędzie niesztampowe i wpadające w oko - wówczas wypełnią powierzoną im misję. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Brzostek (i nie tylko) zauważa najbardziej, jeśli coś wyróżnia je spośród kolejnych bodźców reklamowych.

Znakomita lokalizacja na standy reklamowe

Środki do budowania wizerunku korzystają z coraz bardziej innowacyjnych technologii. Profile z nowatorskiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, duży wybór tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te tworzywa dają całkowicie niezwykłe skutki. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Brzostek zwykle korzysta z wszystkich możliwości, toteż warto przyjrzeć się kształtom, które rodzą się na biurkach śmiałych designerów. Coraz częściej też łączy się różne produkty. Przyciągającym uwagę miejscem może być trybunka na tle ścianki o nietypowym kształcief, nieopodal zaś znajdzie się stojak reklamowy z przymocowanym do niego plakatem lub kieszeniami na foldery. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Brzostek zamierzamy umieścić w środku czy na zewnątrz obiektu. Tę i inne informacje warto przekazać podczas zlecania - rodzaj druku czy materiału musi być dostosowany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Konstrukcje promocyjne, a szczególnie ich wersje w konwencji stojaków, doskonale sprawdzają się w połączeniu z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które czekają na gości przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w galerii handlowej, ale także w instytucji, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała istotne dane lub materiały promocyjne w ciekawej wizualnie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Brzostek może skorzystać z propozycji sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Państwa wiele obiektów do promocji w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Brzostek dzięki temu że jest miejscem sprzedaży w wielu branżach i bogatej oferty usług, potrzebuje rozległego wyboru roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do promowania prezentowanych produktów. Potrzebny będzie sposób kreowania dopasowany do wizerunku marki bądź branży proponowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić markę lub logo firmy. Różnego rodzaju kształty z naszej oferty wyróżnia wysoka jakość wykonania, toteż pozostaje wyłącznie wybrać właściwą formę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które dadzą radę nawet przy tłumach klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Brzostek 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl