BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Biały Bór

Niejedna pomysłowa promocja przedsiębiorstwa może pozostać niezauważona bez skutecznych nośników wizualnych. Nośniki reklamowe w przestrzeni miasta czy w centrach handlowych nie tylko ogłaszają istnienie przedsiębiorstwa bądź komórki społecznej. Rywalizują również między sobą o zainteresowanie potencjalnych klientów. Produkty do komunikowania i prezentacji wizualnej w rożnych kształtach pomagają wzbudzać zainteresowanie adresatów. Możemy skierować swój wzrok na standy i stojaki reklamowe - Biały Bór oraz pozostałe duże nasze miasta są świetnym polem by przedstawić markę w taki właśnie sposób.

Targi Biały Bór

Stojaki reklamowe - Biały Bór potrzebuje najlepszych sposobów reklamowania

Będą zwracać uwagę w wielu miejscach. Przydadzą się na ekspozycjach, w czasie przedstawienia produktów w sklepach i pasażach handlowych. W siedzibie placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na terenie uczelni czy pod dachem stowarzyszenia - ulotkę z ważnymi informacjami. Od strony wystawcy będzie najistotniejsze, by mieściły w sobie funkcjonalność, trwałość i łatwość montażu. Składniki reklamy, którą się ogląda, muszą okazać się przede wszystkim niesztampowe i przyciągające uwagę - wtedy wypełnią powierzoną im misję. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Biały Bór (i nie tylko) dostrzega szczególnie, jeśli znajdzie się w nich element wyławiający je spośród reklamowego natłoku.

Znakomita lokalizacja na standy reklamowe

Środki do budowania identyfikacji korzystają z coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Dowolne kształty z nowatorskiego dibondu, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, wiele typów sztywnych produktów z celulozy z drukowaniem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te materiały budują zupełnie niezwykłe skutki. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Biały Bór może skorzystać z każdego rozwiązania, dlatego należy przypatrzeć się kształtom, proponowanym przez nowatorskich projektantów. Nierzadko także łączy się rozmaite produkty. Przyciągającym uwagę stoiskiem reklamowym będzie np. trybunka na tle ścianki o nietypowym kształcief, nieopodal zaś znajdzie się stojak reklamowy z wielkoformatowym plakatem lub półkami na materiały poligraficzne. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Biały Bór mamy zamiar umieścić pod dachem czy poza czterema ścianami. W takim wypadku musimy odpowiednią opcję przekazać w zamówieniu - rodzaj wydruku czy materiału musi zostać dopasowany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Standy promocyjne, a właściwie ich wersje w konwencji stojaków, doskonale łączą się z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które klienci mogą otrzymywać przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w galerii handlowej, ale także w instytucji, teatrze, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać ważne dane lub program w atrakcyjnej wizualnie formie.

Stojaki reklamowe - Biały Bór zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym katalogu przygotowaliśmy dla Państwa wiele produktów do prezentacji wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Biały Bór dzięki temu że jest przestrzenią aktywnego handlu i szerokiej gamy usług, potrzebuje urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i katalogi czy do promowania prezentowanych produktów. Potrzebny będzie wybór metody kreowania dobrany do wizerunku przedsiębiorstwa bądź branży zbywanych asortymentów. Aktualnym hitem wśród stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których umieszcza się brand lub znak graficzny. Różne kształty z naszego katalogu wyróżnia niezrównana solidność, więc wystarczy wyłącznie wybrać właściwą metodę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które przetrwają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Biały Bór 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl