BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Bardo

Niejedna dobra promocja przedsiębiorstwa potrafi przepaść bez odpowiedniej oprawy. Środki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko podają info o istnieniu podmiotu gospodarczego bądź komórki społecznej. Walczą także z konkurencją o uwagę ewentualnych klientów. Metody identyfikacji i prezentacji wizualnej w rozmaitych kształtach pomagają wzbudzać reakcję adresatów. Do najlepszych zaliczają się ścianki i stojaki reklamowe - Bardo oraz inne duże miasta w naszym kraju stają się świetnym terenem by pokazać firmę w taki właśnie sposób.

Targi Bardo

Stojaki reklamowe - Bardo oczekuje skutecznych metod prezentacji

Odkrywamy je w wielu miejscach. Przydadzą się na ekspozycjach, podczas przedstawienia produktów w marketach i pasażach handlowych. We wnętrzach przedsiębiorstwa znakomicie wyeksponują katalog z ofertą, a na hallu uczelni czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - wizytówkę z kluczowymi danymi. Od strony użytkownika będzie najważniejsze, jak zaprezentują najważniejsze cechy: utylitarność, wytrzymałość i prosty montaż. Składniki reklamy, którą się ogląda, muszą być po prostu oryginalne i atrakcyjne wizualnie - wtedy wypełnią powierzoną im misję. Standy i stojaki reklamowe Bardo (a także inne miasta) dostrzeże w dużej mierze, jeśli coś wyróżnia je spośród reklamowego szumu.

Świetne miejsce, gdzie można umieścić standy reklamowe

Środki do budowania wizerunku korzystają z coraz bardziej innowacyjnych tworzyw. Dowolne kształty z nowatorskiego mlecznego tworzywa, podświetlane kasetony z odpornego szkła akrylowego, duży wybór sztywnych produktów z celulozy z drukowaniem w technologii UV - te tworzywa mogą zaoferować nowe pomysły. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Bardo zwykle korzysta z rozmaitych możliwości, więc najlepiej przypatrzeć się formom, które rodzą się na biurkach odważnych designerów. Coraz częściej też stosuje się różne elementy. Typowym stoiskiem reklamowym może być podest przed standem o nietypowym kształcief, a tuż obok stanie stojak promocyjny z wielkoformatowym plakatem lub półkami na ulotki. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Bardo spróbujemy umieścić w środku czy na zewnątrz obiektu. W zależności od tego powinno się stosowną informację podkreślić w zamówieniu - rodzaj wydruku czy surowca musi być dopasowany do zmieniających się okoliczności aury. Standy promocyjne, a właściwie ich wersje w formie stojaków, bardzo dobrze sprawdzają się w połączeniu z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które klienci mogą dostawać przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, teatrze, muzeum czy innym podmiocie, który przygotowała istotne wiadomości lub ofertę w ciekawej optycznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Bardo może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszym katalogu przygotowaliśmy dla Państwa wiele produktów do prezentacji w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Bardo jako miejsce aktywnego handlu i szerokiej oferty usług, potrzebuje urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do prezentacji promocyjnych wyrobów. Potrzebny będzie wybór metody kreowania dopasowany do charakteru przedsiębiorstwa bądź branży proponowanych asortymentów. Aktualnym przebojem w kategorii stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których umieszcza się markę lub logo firmy. Wszelkie pomysły z naszego katalogu cechuje wysoka trwałość, zatem pozostaje wyłącznie wybrać interesującą metodę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przyciągania uwagi, które dadzą radę nawet przy tłumach klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Bardo 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl