BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Annopol

Nawet dobrze zapowiadająca się kampania przedsiębiorstwa potrafi przepaść bez dobrych nośników treści. Nośniki reklamowe w przestrzeni miasta czy w centrach handlowych nie tylko informują o funkcjonowaniu podmiotu gospodarczego bądź komórki społecznej. Rywalizują także z konkurencją o zainteresowanie przechodniów. Metody komunikowania i prezentacji wizualnej w rożnych formach pozwalają zabiegać o zainteresowanie odbiorców. Można zwrócić tu uwagę na standy i stojaki reklamowe - Annopol i inne większe nasze miasta okazują się znakomitym obszarem by przedstawić markę w sposób nie pozostający bez echa.

Targi Annopol

Stojaki reklamowe - Annopol potrzebuje atrakcyjnych metod reklamowania

Odkrywamy je w różnych miejscach. Sprawdzą się na targach, w trakcie promowania oferty w supermarketach i galeriach handlowych. W siedzibie placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na korytarzu uczelni czy pod dachem stowarzyszenia - wizytówkę z ważnymi informacjami. Dla wystawcy będzie najważniejsze, jak połączą użyteczność, wytrzymałość i łatwość montażu. Elementy reklamy, którą się ogląda, muszą okazać się po prostu oryginalne i przyciągające uwagę - w takim wypadku będzie można ogłosić sukces. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Annopol (a także inne miasta) widzi w dużej mierze, kiedy znajdzie się w nich coś wyróżniającego spośród reklamowego szumu.

Atrakcyjna lokalizacja na standy reklamowe

Artykuły do reklamy wizualnej korzystają z coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Dowolne kształty z nowatorskiego dibondu, litery 3D i kasetony z pleksiglasu, wiele odmian tektury i kartonu z nadrukiem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te materiały budują całkiem niezwykłe skutki. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Annopol jest w zasięgu wszystkich możliwości, dlatego trzeba przypatrzeć się kształtom, oferowanym przez nowatorskich projektantów. Nierzadko też stosuje się różne produkty. Atrakcyjnym miejscem będzie np. trybunka przed standem z ciekawym designemf, zaś przy nim stanie stojak reklamowy z wielkoformatowym nadrukiem lub półkami na materiały poligraficzne. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Annopol spróbujemy umieścić wewnątrz czy poza czterema ścianami. W zależności od tego powinno się właściwą informację przekazać podczas zlecania - charakter druku czy tworzywa powinien zostać dopasowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Konstrukcje reklamowe, a właściwie ich odmiany w formie stojaków, bardzo dobrze łączą się z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które oczekują na gości po jednej lub drugiej stronie wejścia, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała istotne informacje lub materiały promocyjne w ciekawej optycznie konwencji.

Stojaki reklamowe - Annopol zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Was wiele obiektów do promocji wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Annopol dzięki temu że jest przestrzenią nieustannej promocji i bogatej oferty usług, wymaga urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i plakaty czy do promowania prezentowanych produktów. Istotne, by wybrać sposób promowania dobrany do charakteru marki bądź branży sprzedawanych czy promowanych asortymentów. Ostatnim hitem wśród stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których prezentuje się markę lub logo firmy. Różne linie z naszego katalogu wyróżnia wysoka solidność, toteż powinno się wyłącznie określić interesującą formę reklamy i wybrać do niej stojaki reklamowe ze zdolnością przykuwania uwagi, które wytrzymają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Annopol 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl