BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na WorldFood Poland 2019 - Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów

Od wielu lat przygotowujemy stoiska m.in. na WorldFood Poland 2019 - Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów i możemy pochwalić się sporym gronem klientów wystawiających się na tej imprezie. Dobrze wykonane systemy reklamowe to element o którym nie można zapomnieć, żeby pokazać się jako firma godna zainteresowania podczas imprezy targowej. Niezależnie od tego czy możesz pochwalić się budżetem rzędu trzech tysięcy złotych, czy na przykład pieniądze nie stanowią w tym wypadku ograniczenia - stworzymy dla Ciebie bezbłędnie dostosowane do Twoich wymagań i budżetu stoisko wystawiennicze.

Targi WorldFood Poland 2019 - Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów

Wyróżnij się!

Nasze systemy charakteryzują się szczególną jakością wykonania, idealnym oddaniem kolorów i dużą mobilnością. Przy tak szerokim asortymencie niemożliwym jest abyś nie odnalazł u nas ścianek wystawienniczych których szukasz. Szukasz niewielkiej ścianki i lady? A może chcesz pójść o krok naprzód i zaprezentować stoisko którego WorldFood Poland 2019 - Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów jeszcze nie widziały? Wieloletnie doświadczenie związane z reklamą gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. od "A" do "Z" obsługujemy największe wydarzenia targowe w Polsce i nie tylko. Zaprojektowane przez nas stoiska targowe odróżnia widoczna dbałość o detal oraz nieskazitelne wydruki i wyróżniające się skrupulatnym wykonaniem kreacje graficzne, przygotowane przez nasz doświadczony dział graficzny.

Oprócz stoisk na targi zakupisz u nas różnego rodzaju materiały promocyjne, takie jak np. katalogi firmowe, gazetki, obrandowane teczki, czy notesy spiralowane. Możemy wykonać również naklejki do zaaranżowania wypożyczonej powierzchni boxa.

Każdego roku nasz park produkcyjny z okazji WorldFood Poland 2019 - Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów uzbraja setki wystawców. Wybierz pewną firmę - miej na uwadze, iż podczas jednych targów, pozyskując nowych kontrahentów, nierzadko możesz nawet podwoić obrót w nadchodzącym sezonie, co ma ścisły związek z tym, że to w szczególności tam stawiają się najbardziej majętni inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach WorldFood Poland 2019 - Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl