BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Warsaw Motorcycle Show 2019 - Międzynarodowe Targi Motocykli

Od bardzo dawna wykonujemy stoiska m.in. na Warsaw Motorcycle Show 2019 - Międzynarodowe Targi Motocykli i możemy poszczycić się niemałym gronem klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Wysokiej jakości systemy reklamowe to element o którym nie można zapomnieć, aby pokazać się jako firma godna zainteresowania podczas targów. Niezależnie od tego czy dysponujesz budżetem rzędu dwóch tysięcy złotych, czy na przykład nie ograniczają Cię bariery finansowe - przygotujemy dla Ciebie bezbłędnie dostosowane do Twoich oczekiwań stoisko wystawiennicze.

Targi Warsaw Motorcycle Show 2019 - Międzynarodowe Targi Motocykli

Wyróżnij się!

Nasze systemy wyróżniają się szczególną jakością wykonania, idealnym oddaniem kolorów i dużą mobilnością. Przy tak obszernym asortymencie nie ma możliwości abyś nie znalazł u nas ścianek wystawienniczych których właśnie potrzebujesz. Szukasz niewielkiej ścianki i lady? A może chcesz pójść dalej i zaprezentować stoisko jakiego Warsaw Motorcycle Show 2019 - Międzynarodowe Targi Motocykli jeszcze nie widziały? Kilkunastoletnie doświadczenie w branży gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Gruntownie obsługujemy największe imprezy targowe na terenie kraju i nie tylko. Wykonane przez nas stoiska targowe odróżnia trudna do przeoczenia dbałość o detal oraz idealne wydruki i odznaczające się skrupulatnym wykonaniem kreacje graficzne, wykreowane przez nasz doświadczony dział graficzny.

Poza systemami targowymi zaopatrzysz się u nas w różnego rodzaju materiały wspierające sprzedaż, takie jak na przykład foldery reklamowe, ulotki składane, teczki ofertowe, czy kartoniki biznesowe. Jesteśmy zdolni wykonać także folie monomeryczne do oklejenia wynajętej powierzchni boxa.

Każdego roku nasze zaplecze drukarskie z okazji Warsaw Motorcycle Show 2019 - Międzynarodowe Targi Motocykli zaopatruje setki wystawców. Wybierz pewną firmę - pamiętaj, że w czasie trwania jednych targów, pozyskując nowych kontrahentów, często możesz nawet podwoić obrót w nadchodzącym roku, co ma ścisły związek z tym, że to właśnie na tego typu eventach stawiają się najbardziej majętni inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Warsaw Motorcycle Show 2019 - Międzynarodowe Targi Motocykli

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl