BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na WARSAW MOTOR SHOW 2020 - Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne

Od lat produkujemy stoiska m.in. na WARSAW MOTOR SHOW 2020 - Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne i współpracujemy z imponującą ilością wystawców, biorących udział w tej imprezie. Stoiska targowe to istotna część każdego występu na tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi WARSAW MOTOR SHOW 2020 - Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, opłaca się zaprezentować swój podmiot od jak najbardziej profesjonalnej strony. Prawdopodobnie posiadasz budżet, który zamierzasz przeznaczyć na wydruki, takie jak m.in. katalogi firmowe, wizytówki, czy ścianki reklamowe.Bez względu na to czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, trzech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, zarekomendujemy systemy reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki tekstylne z logo, czy standy. Wszystkie produkowane przez nas systemy odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Zamierzasz pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, którego WARSAW MOTOR SHOW 2020 - Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne dotąd nie uświadczyło? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem. Nasz dział graficzny składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z wystawcą, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy wiele realizacji z tytułu WARSAW MOTOR SHOW 2020 - Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne . Zaopatrujemy sporą część wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to skuteczny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach WARSAW MOTOR SHOW 2020 - Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl