BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Warsaw Industry Week 2020

Od dawna wykonujemy stoiska m.in. na Warsaw Industry Week 2020 i prowadzimy współpracę z ogromną ilością przedstawicieli, wystawiających się na tym wydarzeniu. Systemy na targi to trzon każdego udziału w tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi Warsaw Industry Week 2020

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wskazane jest by przedstawić swój podmiot od jak najlepszej strony. Prawdopodobnie wyznaczyłeś budżet, który planujesz przeznaczyć na wydruki, takie jak m.in. katalogi firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki reklamowe.Niezależnie czy dysponujesz sumą rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki tekstylne z nadrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie wykonywane przez nas systemy odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i doskonałym nasyceniem barw.

Masz zamiar utworzyć stoisko wystawiennicze, jakiego Warsaw Industry Week 2020 jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również ich oprawą graficzną. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu pozyskania spójnej całości.

Corocznie wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu Warsaw Industry Week 2020 . Wyposażamy szereg przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to idealny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz powiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Warsaw Industry Week 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl