BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na WARSAW HOME 2020

Od dawna wytwarzamy stoiska m.in. na WARSAW HOME 2020 i współpracujemy z imponującą grupą przedsiębiorców, biorących udział w tej imprezie. Stoiska targowe to istotna część każdego występu na tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi WARSAW HOME 2020

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wypadałoby zaprezentować swoją działalność od pożądanej strony. Z pewnością wyznaczyłeś budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. gazetki firmowe, wizytówki, czy ścianki wystawiennicze.Nie jest istotne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, czterech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki pop-up z logo, czy rollupy. Wszystkie drukowane przez nas systemy wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Zamierzasz zaprezentować uczestnikom stoisko targowe, jakiego WARSAW HOME 2020 jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu stworzenia spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy wiele realizacji z tytułu WARSAW HOME 2020 . Zaopatrujemy sporą część wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie spostrzegaj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach WARSAW HOME 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl