BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Warsaw Food Expo 2020 - Międzynarodowe Targi Żywności

Kawał czasu tworzymy stoiska m.in. na Warsaw Food Expo 2020 - Międzynarodowe Targi Żywności i współpracujemy z imponującą grupą wystawców, biorących udział w tym evencie. Stoiska targowe to ważna część każdego występu na tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi Warsaw Food Expo 2020 - Międzynarodowe Targi Żywności

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, wskazane jest by pokazać swoją działalność od pożądanej strony. Prawdopodobnie masz budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. broszury, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Nie ważne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu ośmiuset, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wytypujemy narzędzia reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki tekstylne z wydrukiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Aspirujesz aby zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, jakiego Warsaw Food Expo 2020 - Międzynarodowe Targi Żywności jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasze studio projektowe składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z wystawcą, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu Warsaw Food Expo 2020 - Międzynarodowe Targi Żywności . Uzbrajamy sporą część przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwielokrotnienie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Warsaw Food Expo 2020 - Międzynarodowe Targi Żywności

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl