BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Warsaw Build 2020 - Międzynarodowe Targi Budowlane i Materiałów Wykończeniowych

Kawał czasu wykonujemy stoiska m.in. na Warsaw Build 2020 - Międzynarodowe Targi Budowlane i Materiałów Wykończeniowych i współpracujemy z imponującą ilością przedstawicieli, wystawiających się na tych targach. Systemy na targi to ważny element każdego udziału w tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi Warsaw Build 2020 - Międzynarodowe Targi Budowlane i Materiałów Wykończeniowych

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, opłaca się przedstawić swoją firmę od pożądanej strony. Z pewnością określiłeś budżet, który zaplanowałeś sobie wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. katalogi firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki tekstylne.Niezależnie czy dysponujesz sumą rzędu ośmiuset, trzech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, dobierzemy produkty reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy poszczycić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki panelowe z nadrukiem, czy standy. Wszystkie drukowane przez nas grafiki wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i doskonałym nasyceniem barw.

Zamierzasz utworzyć stoisko reklamowe, którego Warsaw Build 2020 - Międzynarodowe Targi Budowlane i Materiałów Wykończeniowych jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu stworzenia spójnej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu Warsaw Build 2020 - Międzynarodowe Targi Budowlane i Materiałów Wykończeniowych . Uzbrajamy szereg przedsiębiorców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to cudowny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Warsaw Build 2020 - Międzynarodowe Targi Budowlane i Materiałów Wykończeniowych

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl