BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na TransLogistica Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki

Od dawien dawna tworzymy stoiska m.in. na TransLogistica Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki i współpracujemy z imponującą grupą przedsiębiorców, wystawiających się na tych targach. Systemy na targi to trzon każdego uczestnictwa w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi TransLogistica Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, należałoby zaprezentować swoją działalność od jak najbardziej profesjonalnej strony. Najprawdopodobniej wyznaczyłeś budżet, który zaplanowałeś sobie spożytkować na materiały reklamowe, takie jak m.in. broszury, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Nie jest istotne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca, czterech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, wytypujemy produkty reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie punktuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki panelowe z logo, czy rollupy. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem odcieni.

Masz zamiar zaprezentować uczestnikom stoisko wystawiennicze, którego TransLogistica Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów reklamowych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu stworzenia spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu TransLogistica Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki . Uzbrajamy szereg wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach TransLogistica Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl