BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na TRANSEXPO 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na TRANSEXPO 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego i prowadzimy współpracę z olbrzymią grupą wystawców, wystawiających się na tych targach. Systemy wystawiennicze to istotna część każdego udziału w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi TRANSEXPO 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wypadałoby pokazać swoją firmę od jak najbardziej profesjonalnej strony. Najprawdopodobniej wyznaczyłeś budżet, który zamierzasz przeznaczyć na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. gazetki firmowe, flagi, czy ścianki targowe.Nie ważne czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, pięciu tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wskażemy narzędzia reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki PVC z brandingiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie wykonywane przez nas systemy wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Masz zamiar pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, którego TRANSEXPO 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego dotąd nie uświadczyło? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z klientem, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu TRANSEXPO 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego . Wyposażamy masę wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to cudowny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz powiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach TRANSEXPO 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl