BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na The Evertiq EXPO Kraków 2020

Od lat tworzymy stoiska m.in. na The Evertiq EXPO Kraków 2020 i prowadzimy współpracę z imponującą ilością wystawców, biorących udział w tych targach. Stoiska targowe to ważny element każdego uczestnictwa w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi The Evertiq EXPO Kraków 2020

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, należałoby zaprezentować swoją firmę od pożądanej strony. Na pewno wyznaczyłeś budżet, który planujesz wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. katalogi firmowe, wizytówki, czy ścianki targowe.Nie jest istotne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu ośmiuset, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wskażemy produkty reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty szczególnie punktuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki panelowe z brandingiem, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas systemy odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i doskonałym nasyceniem odcieni.

Masz zamiar utworzyć stoisko reklamowe, którego The Evertiq EXPO Kraków 2020 jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również ich oprawą graficzną. Nasz dział graficzny składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu utworzenia spójnej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu The Evertiq EXPO Kraków 2020 . Zaopatrujemy masę wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach The Evertiq EXPO Kraków 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl