BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Targi Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019

Od wielu lat tworzymy stoiska m.in. na Targi Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019 i możemy poszczycić się niemałą ilością klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Dobrze wykonane systemy reklamowe to element którego nie można bagatelizować, by pokazać się jako firma godna zainteresowania podczas targów. Niezależnie czy posiadasz budżet rzędu dwóch tysięcy złotych, czy na przykład nie ograniczają Cię bariery finansowe - zaprojektujemy dla Ciebie bezbłędnie dostosowane do Twojego budżetu i wymagań stoisko na targi.

Targi Targi Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019

Wyróżnij się!

Nasze systemy reklamowe odznaczają się szczególną jakością wykonania, świetnym oddaniem kolorów i dużą mobilnością. Przy tak bogatym asortymencie niemożliwym jest abyś nie odnalazł u nas ścianek wystawienniczych których szukasz. Szukasz średniej wielkości ścianki i trybuny? A może chcesz pójść dalej i zaprezentować stoisko jakiego Targi Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019 jeszcze nie widziały? Wieloletnie doświadczenie związane z reklamą gwarantuje najwyższą satysfakcję z obsługi. Kompleksowo obsługujemy największe imprezy targowe na terenie kraju i nie tylko. Zaprojektowane przez nas stoiska targowe cechuje trudna do przeoczenia dbałość o szczegóły oraz precyzyjnie wykonane wydruki i wyróżniające się skrupulatnym wykonaniem kreacje graficzne, wykreowane przez nasz utalentowany dział graficzny.

Poza systemami targowymi zaopatrzysz się u nas w wszelkiej maści wydruki, takie jak np. foldery reklamowe, ulotki składane, obrandowane teczki, czy wizytówki. Jesteśmy zdolni wykonać również naklejki do oklejenia wynajętej powierzchni boxa.

Każdorazowo nasze zaplecze drukarskie z okazji Targi Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019 zaopatruje setki wystawców. Wybierz doświadczoną firmę - miej na uwadze, że w czasie trwania pojedynczych targów, pozyskując nowych klientów, nierzadko możesz nawet potroić obrót w najbliższym sezonie, co wynika z tego , że to właśnie na takich wydarzeniach pojawiają się najbardziej majętni inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Targi Mieszkań i Nieruchomości Wiosna 2019

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl