BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na SyMas 2020

Od dawien dawna wytwarzamy stoiska m.in. na SyMas 2020 i kooperujemy z imponującą ilością przedstawicieli, biorących udział w tych targach. Systemy na targi to trzon każdego uczestnictwa w tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi SyMas 2020

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, warto pokazać swój podmiot od najlepszej możliwej strony. Najprawdopodobniej określiłeś budżet, który zamierzasz wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. ulotki składane, wizytówki, czy ścianki tekstylne.Niezależnie czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca dwustu, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wskażemy produkty reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki PVC z logo, czy standy. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem barw.

Chcesz zaprezentować uczestnikom stoisko targowe, którego SyMas 2020 jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów na targi, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz sztab projektowy składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu utworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu SyMas 2020 . Wyposażamy szereg przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to cudowny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach SyMas 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl