BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na STONE 2020 - Targi Branży Kamieniarskiej

Od dawna tworzymy stoiska m.in. na STONE 2020 - Targi Branży Kamieniarskiej i współpracujemy z imponującą ilością przedsiębiorców, wystawiających się na tym evencie. Systemy reklamowe to ważny element każdego udziału w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi STONE 2020 - Targi Branży Kamieniarskiej

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wypadałoby pokazać swoją działalność od jak najlepszej strony. Prawdopodobnie posiadasz budżet, który planujesz przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. ulotki składane, teczki ofertowe, czy ścianki tekstylne.Bez względu na to czy dysponujesz sumą rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, wytypujemy produkty reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się szerokim wyborem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki panelowe z logo, czy standy. Wszystkie produkowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się najwyższą jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem barw.

Chciałbyś zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, jakiego STONE 2020 - Targi Branży Kamieniarskiej dotąd nie uświadczyło? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów na targi, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasze studio projektowe składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z klientem, w celu stworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu STONE 2020 - Targi Branży Kamieniarskiej . Uzbrajamy masę przedsiębiorców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie spostrzegaj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to cudowny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach STONE 2020 - Targi Branży Kamieniarskiej

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl