BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na STOM-BLECH & CUTTING 2019 - Targi Obróbki Blach i Cięcia

Od wielu sezonów wykonujemy stoiska m.in. na STOM-BLECH & CUTTING 2019 - Targi Obróbki Blach i Cięcia i możemy pochwalić się sporym gronem klientów wystawiających się na tej imprezie. Profesjonalne systemy reklamowe to element którego nie można bagatelizować, aby przedstawić się od najlepszej możliwej strony podczas targów. Niezależnie od tego czy możesz pochwalić się budżetem rzędu trzech tysięcy złotych, czy na przykład nie ograniczają Cię bariery finansowe - przygotujemy dla Ciebie bezbłędnie dostosowane do Twojego budżetu i wymagań stoisko targowe.

Targi STOM-BLECH & CUTTING 2019 - Targi Obróbki Blach i Cięcia

Wyróżnij się!

Nasze produkty wyróżniają się szczególną jakością wykonania, idealnym oddaniem kolorów oraz dużą mobilnością. Przy tak bogatym asortymencie niemożliwym jest abyś nie odnalazł u nas ścianek wystawienniczych których właśnie potrzebujesz. Szukasz niewielkiej ścianki i lady? A może chcesz pójść o krok naprzód i stworzyć stoisko jakiego STOM-BLECH & CUTTING 2019 - Targi Obróbki Blach i Cięcia jeszcze nie widziały? Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej gwarantuje najwyższą satysfakcję z obsługi. Gruntownie wspieramy największe wydarzenia targowe w kraju i poza jego granicami. Stworzone przez nas stoiska targowe cechuje zauważalna dbałość o detal oraz precyzyjnie wykonane wydruki i wyróżniające się świetnym smakiem kreacje graficzne, przygotowane przez nasz posiadający wieloletnie doświadczenie dział graficzny.

Oprócz systemów targowych wykonasz u nas różnego typu wydruki, takie jak katalogi firmowe, gazetki, teczki ofertowe, czy notesy klejone. Możemy wykonać także naklejki do zaaranżowania wypożyczonej powierzchni boxa.

Co rok nasz park maszynowy z okazji STOM-BLECH & CUTTING 2019 - Targi Obróbki Blach i Cięcia zaopatruje cały szereg wystawców. Wybierz pewną firmę - bierz pod uwagę, że w czasie trwania jednych targów, pozyskując wartościowych kontrahentów, często możesz nawet podwoić obrót w najbliższym sezonie, co ma ścisły związek z tym, że to właśnie na takich wydarzeniach stawiają się najbardziej majętni inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach STOM-BLECH & CUTTING 2019 - Targi Obróbki Blach i Cięcia

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl