BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na SoFab 2020 - Międzynarodowye Targi Materiałów Obiciowych

Od dawna produkujemy stoiska m.in. na SoFab 2020 - Międzynarodowye Targi Materiałów Obiciowych i kooperujemy z imponującą grupą wystawców, biorących udział w tych targach. Stoiska targowe to istotny element każdego występu na tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi SoFab 2020 - Międzynarodowye Targi Materiałów Obiciowych

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wypadałoby zaprezentować swoją działalność od najlepszej możliwej strony. Z pewnością masz budżet, który zaplanowałeś sobie wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. gazetki firmowe, flagi, czy ścianki targowe.Bez względu na to czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wytypujemy produkty reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki pop-up z nadrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie drukowane przez nas systemy odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Chcesz pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, jakiego SoFab 2020 - Międzynarodowye Targi Materiałów Obiciowych jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem końcowym, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu SoFab 2020 - Międzynarodowye Targi Materiałów Obiciowych . Uzbrajamy sporą część wystawców. Poprawne przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to idealny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach SoFab 2020 - Międzynarodowye Targi Materiałów Obiciowych

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl