BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na SNOW EXPO 2020 - NIE TYLKO DLA NARCIARZY

Od dawna wytwarzamy stoiska m.in. na SNOW EXPO 2020 - NIE TYLKO DLA NARCIARZY i współpracujemy z imponującą grupą wystawców, biorących udział w tych targach. Systemy wystawiennicze to ważna część każdego uczestnictwa w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi SNOW EXPO 2020 - NIE TYLKO DLA NARCIARZY

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, wypadałoby zaprezentować swoją działalność od najlepszej możliwej strony. Na pewno wyznaczyłeś budżet, który planujesz wykorzystać na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. gazetki firmowe, flagi, czy ścianki targowe.Niezależnie czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca, trzech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wskażemy systemy reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki tekstylne z brandingiem, czy rollupy. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem barw.

Zamierzasz pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, jakiego SNOW EXPO 2020 - NIE TYLKO DLA NARCIARZY jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z klientem, w celu stworzenia spójnej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu SNOW EXPO 2020 - NIE TYLKO DLA NARCIARZY . Wyposażamy sporą część przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach SNOW EXPO 2020 - NIE TYLKO DLA NARCIARZY

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl