BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na SMAKI REGIONÓW 2020

Od lat tworzymy stoiska m.in. na SMAKI REGIONÓW 2020 i prowadzimy współpracę z olbrzymią grupą wystawców, wystawiających się na tym wydarzeniu. Systemy reklamowe to istotna część każdego uczestnictwa w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi SMAKI REGIONÓW 2020

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, należałoby zaprezentować swój podmiot od pożądanej strony. Z pewnością wyznaczyłeś budżet, który zamierzasz spożytkować na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. gazetki firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki wystawiennicze.Bez względu na to czy dysponujesz sumą rzędu ośmiuset, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy produkty reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozległość oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki PVC z wydrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie produkowane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się najlepszą na rynku jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem kolorów.

Zamierzasz zaprezentować uczestnikom stoisko targowe, którego SMAKI REGIONÓW 2020 jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów na targi, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu SMAKI REGIONÓW 2020 . Wyposażamy sporą część wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to skuteczny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach SMAKI REGIONÓW 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl