BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na SilesiaKOMUNIKACJA 2019 - Targi Transportu Publicznego

Od bardzo dawna wykonujemy stoiska m.in. na SilesiaKOMUNIKACJA 2019 - Targi Transportu Publicznego i możemy poszczycić się niemałą ilością klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Profesjonalne systemy wystawiennicze to podstawa, aby zaprezentować się od najlepszej możliwej strony podczas targów. Niezależnie od tego czy możesz pochwalić się budżetem rzędu dwóch tysięcy złotych, czy może nie jesteś ograniczony żadną kwotą - stworzymy dla Ciebie perfekcyjnie dostosowane do Twoich wymagań i budżetu stoisko wystawiennicze.

Targi SilesiaKOMUNIKACJA 2019 - Targi Transportu Publicznego

Wyróżnij się!

Nasze produkty charakteryzują się szczególną jakością wykonania, świetnym nasyceniem barw oraz wysoką mobilnością. Przy tak bogatym asortymencie niemożliwym jest abyś nie odnalazł u nas ścianek wystawienniczych których szukasz. Szukasz niewielkiej ścianki i lady? A może chcesz pójść dalej i wykonać stoisko jakiego SilesiaKOMUNIKACJA 2019 - Targi Transportu Publicznego jeszcze nie miało okazji widzieć? Długoletnie doświadczenie w branży reklamowej gwarantuje profesjonalną obsługę. Kompleksowo obsługujemy największe wydarzenia targowe na terenie kraju i nie tylko. Zaprojektowane przez nas stoiska wystawiennicze cechuje widoczna dbałość o szczegóły oraz nieskazitelne wydruki i wyróżniające się świetnym smakiem kreacje graficzne, przygotowane przez nasz utalentowany dział graficzny.

Oprócz stoisk na targi zakupisz u nas wszelkiej maści materiały promocyjne, takie jak np. katalogi firmowe, ulotki, teczki ofertowe, czy wizytówki. Jesteśmy zdolni wykonać również naklejki do oklejenia wypożyczonej przestrzeni boxa.

Co rok nasze zaplecze drukarskie z okazji SilesiaKOMUNIKACJA 2019 - Targi Transportu Publicznego wyposaża setki wystawców. Wybierz godną zaufania firmę - pamiętaj, że w czasie trwania jednych targów, zdobywając nowych kontrahentów, często możesz nawet potroić obrót w najbliższym sezonie, co wynika z tego , że to w szczególności na takich wydarzeniach stawiają się najwięksi inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach SilesiaKOMUNIKACJA 2019 - Targi Transportu Publicznego

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Plakaty A1 Plakaty A1
458,40 zł
projekty
zobacz więcej

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony