BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na SilesiaCOACHEXPO 2019 - Targi Transportu Turystycznego

Od wielu lat wykonujemy stoiska m.in. na SilesiaCOACHEXPO 2019 - Targi Transportu Turystycznego i możemy pochwalić się niemałym gronem klientów wystawiających się na tej imprezie. Profesjonalne systemy reklamowe to podstawa, by zaprezentować się od najlepszej możliwej strony podczas imprezy targowej. Bez znaczenia czy posiadasz budżet rzędu trzech tysięcy złotych, czy może nie jesteś ograniczony żadną kwotą - zaprojektujemy dla Ciebie bezbłędnie dostosowane do Twojego budżetu i wymagań stoisko wystawiennicze.

Targi SilesiaCOACHEXPO 2019 - Targi Transportu Turystycznego

Wyróżnij się!

Nasze systemy reklamowe charakteryzują się szczególną jakością wykonania, świetnym nasyceniem barw i dużą mobilnością. Przy tak bogatym asortymencie niemożliwym jest abyś nie odnalazł u nas ścianek reklamowych których właśnie potrzebujesz. Szukasz niewielkiej ścianki i lady? A może chcesz pójść dalej i zaprezentować stoisko jakiego SilesiaCOACHEXPO 2019 - Targi Transportu Turystycznego jeszcze nie widziały? Długoletnie doświadczenie w branży gwarantuje najwyższą satysfakcję z obsługi. od "A" do "Z" obsługujemy największe imprezy targowe na terenie kraju i nie tylko. Stworzone przez nas stoiska targowe cechuje trudna do przeoczenia dbałość o szczegóły oraz nieskazitelne wydruki i wyróżniające się oryginalnością kreacje graficzne, wykreowane przez nasz doświadczony dział graficzny.

Oprócz systemów targowych zaopatrzysz się u nas w różnego typu materiały promocyjne, takie jak katalogi reklamowe, ulotki składane, teczki ofertowe, czy notesy spiralowane. Jesteśmy w stanie wykonać również naklejki do oklejenia wypożyczonej przestrzeni boxa.

Co rok nasz park maszynowy z okazji SilesiaCOACHEXPO 2019 - Targi Transportu Turystycznego uzbraja dziesiątki wystawców. Postaw na pewną firmę - bierz pod uwagę, iż w czasie trwania pojedynczych targów, pozyskując nowych kontrahentów, nierzadko możesz nawet podwoić obrót w najbliższym sezonie, co wynika z tego , że to w szczególności na takich wydarzeniach stawiają się najbardziej majętni inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach SilesiaCOACHEXPO 2019 - Targi Transportu Turystycznego

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl