BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Polagra-Tech 2020 - Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych

Od dawien dawna wytwarzamy stoiska m.in. na Polagra-Tech 2020 - Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych i prowadzimy współpracę z olbrzymią grupą wystawców, biorących udział w tych targach. Systemy wystawiennicze to istotna część każdego uczestnictwa w tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi Polagra-Tech 2020 - Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, wskazane jest by zaprezentować swoją działalność od pożądanej strony. Najprawdopodobniej określiłeś budżet, który zamierzasz przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. broszury, teczki ofertowe, czy ścianki tekstylne.Bez względu na to czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wytypujemy narzędzia reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki panelowe z wydrukiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas systemy wyróżniają się najlepszą na rynku jakością wykonania i doskonałym nasyceniem kolorów.

Chciałbyś pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, którego Polagra-Tech 2020 - Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu pozyskania spójnej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu Polagra-Tech 2020 - Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych . Zaopatrujemy masę wystawców. Poprawne przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to cudowny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Polagra-Tech 2020 - Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl