BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na POLAGRA GASTRO 2020 - Międzynarodowe Targi Gastronomii

Kawał czasu wytwarzamy stoiska m.in. na POLAGRA GASTRO 2020 - Międzynarodowe Targi Gastronomii i współpracujemy z olbrzymią ilością przedstawicieli, wystawiających się na tych targach. Systemy wystawiennicze to trzon każdego uczestnictwa w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi POLAGRA GASTRO 2020 - Międzynarodowe Targi Gastronomii

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, należałoby zaprezentować swoją działalność od jak najbardziej profesjonalnej strony. Najprawdopodobniej określiłeś budżet, który planujesz wykorzystać na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. broszury, teczki ofertowe, czy ścianki tekstylne.Niezależnie czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, trzech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy systemy reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie punktuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki panelowe z nadrukiem, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki odznaczają się najwyższą jakością wykonania i doskonałym nasyceniem odcieni.

Chciałbyś utworzyć stoisko reklamowe, jakiego POLAGRA GASTRO 2020 - Międzynarodowe Targi Gastronomii dotąd nie uświadczyło? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasz dział graficzny składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z klientem końcowym, w celu utworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu POLAGRA GASTRO 2020 - Międzynarodowe Targi Gastronomii . Wyposażamy masę przedsiębiorców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach POLAGRA GASTRO 2020 - Międzynarodowe Targi Gastronomii

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl