BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na POLAGRA-FOOD 2020 - Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych

Od dawna tworzymy stoiska m.in. na POLAGRA-FOOD 2020 - Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych i współpracujemy z imponującą ilością wystawców, biorących udział w tej imprezie. Systemy na targi to ważna część każdego występu na tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi POLAGRA-FOOD 2020 - Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, warto zaprezentować swoją działalność od jak najlepszej strony. Prawdopodobnie masz budżet, który zamierzasz wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. ulotki składane, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Nie ważne czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy produkty reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki panelowe z wydrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie produkowane przez nas grafiki odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Zamierzasz utworzyć stoisko wystawiennicze, jakiego POLAGRA-FOOD 2020 - Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych dotąd nie uświadczyło? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów na targi, ale również ich oprawą graficzną. Nasze studio projektowe składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu pozyskania spójnej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu POLAGRA-FOOD 2020 - Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych . Wyposażamy masę przedsiębiorców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach POLAGRA-FOOD 2020 - Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl