BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na PET FAIR 2020 - Międzynarodowe Targi Zoologiczne

Od dawna wykonujemy stoiska m.in. na PET FAIR 2020 - Międzynarodowe Targi Zoologiczne i współpracujemy z ogromną grupą wystawców, biorących udział w tej imprezie. Systemy reklamowe to ważna część każdego uczestnictwa w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi PET FAIR 2020 - Międzynarodowe Targi Zoologiczne

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wypadałoby przedstawić swoją działalność od jak najlepszej strony. Prawdopodobnie określiłeś budżet, który zaplanowałeś sobie wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. gazetki firmowe, flagi, czy ścianki targowe.Bez względu na to czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wskażemy produkty reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy poszczycić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki pop-up z logo, czy standy. Wszystkie produkowane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się najlepszą na rynku jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Zamierzasz utworzyć stoisko reklamowe, którego PET FAIR 2020 - Międzynarodowe Targi Zoologiczne jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z klientem, w celu utworzenia spójnej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu PET FAIR 2020 - Międzynarodowe Targi Zoologiczne . Uzbrajamy masę wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz powiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach PET FAIR 2020 - Międzynarodowe Targi Zoologiczne

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl