BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE 2019 - Targi Mieszkaniowe

Od wielu sezonów przygotowujemy stoiska m.in. na NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE 2019 - Targi Mieszkaniowe i możemy poszczycić się niemałym gronem klientów wystawiających się na tej imprezie. Dobrze wykonane systemy wystawiennicze to element którego nie można bagatelizować, by przedstawić się od najlepszej możliwej strony podczas imprezy targowej. Niezależnie od tego czy dysponujesz budżetem rzędu trzech tysięcy złotych, czy na przykład nie jesteś ograniczony żadną kwotą - stworzymy dla Ciebie bezbłędnie dostosowane do Twojego budżetu i wymagań stoisko na targi.

Targi NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE 2019 - Targi Mieszkaniowe

Wyróżnij się!

Nasze produkty odznaczają się szczególną jakością wykonania, idealnym oddaniem kolorów i dużą mobilnością. Przy tak szerokim asortymencie nie ma możliwości abyś nie znalazł u nas ścianek reklamowych których właśnie potrzebujesz. Szukasz niewielkiej ścianki i lady? A może chcesz pójść o krok naprzód i wykonać stoisko którego NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE 2019 - Targi Mieszkaniowe jeszcze nie widziały? Wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje najwyższą satysfakcję z obsługi. od "A" do "Z" wspieramy największe imprezy targowe w kraju i nie tylko. Wykonane przez nas stoiska targowe wyróżnia zauważalna dbałość o detal oraz idealne wydruki i wyróżniające się świetnym smakiem kreacje graficzne, przygotowane przez nasz posiadający wieloletnie doświadczenie dział graficzny.

Poza systemami targowymi zaopatrzysz się u nas w różnego rodzaju materiały promocyjne, takie jak na przykład katalogi reklamowe, gazetki, obrandowane teczki, czy notesy spiralowane. Możemy wykonać także folie samoprzylepne do oklejenia wynajętej przestrzeni boxa.

Każdego roku nasze zaplecze drukarskie z okazji NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE 2019 - Targi Mieszkaniowe zaopatruje cały szereg wystawców. Wybierz pewną firmę - bierz pod uwagę, że w czasie trwania pojedynczych targów, pozyskując nowych klientów, nierzadko możesz nawet podwoić obrót w najbliższym sezonie, co jest skutkiem tego, że to właśnie na tego typu eventach stawiają się najbardziej majętni inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE 2019 - Targi Mieszkaniowe

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl