BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na MTT Wrocław 2019 - Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego

Od bardzo dawna produkujemy stoiska m.in. na MTT Wrocław 2019 - Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego i możemy pochwalić się niemałym gronem klientów wystawiających się na tej imprezie. Dobrze wykonane systemy wystawiennicze to element którego nie można bagatelizować, aby zaprezentować się jako firma godna zainteresowania podczas imprezy targowej.Niezależnie czy możesz pochwalić się budżetem rzędu dwóch tysięcy złotych, czy na przykład pieniądze nie stanowią w tym wypadku ograniczenia - zaprojektujemy dla Ciebie doskonale dostosowane do Twoich wymagań i budżetu stoisko targowe.

Targi MTT Wrocław 2019 - Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego

Wyróżnij się!

Nasze produkty wyróżniają się wyjątkową jakością wykonania, świetnym oddaniem kolorów i wysoką mobilnością. Przy tak szerokim asortymencie niemożliwym jest abyś nie znalazł u nas ścianek wystawienniczych których szukasz. Szukasz niewielkiej lady i ścianki? A może chcesz pójść o krok naprzód i zaprezentować stoisko którego MTT Wrocław 2019 - Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego jeszcze nie miało okazji widzieć? Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej gwarantuje profesjonalną obsługę. Kompleksowo zaopatrujemy największe wydarzenia targowe w Polsce i poza nim. Stworzone przez nas stoiska targowe wyróżnia zauważalna dbałość o detal oraz idealne wydruki i wyróżniające się świetnym smakiem kreacje graficzne, wykreowane przez nasz doświadczony dział graficzny.

Oprócz stoisk na targi wykonasz u nas różnego rodzaju materiały wspierające sprzedaż, takie jak na przykład katalogi reklamowe, gazetki, obrandowane teczki, czy notesy klejone. Możemy wykonać także folie samoprzylepne do zaaranżowania wynajętej powierzchni boxa.

Co rok nasz park maszynowy z okazji MTT Wrocław 2019 - Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego zaopatruje dziesiątki wystawców. Wybierz doświadczoną firmę - bierz pod uwagę, że podczas pojedynczych targów, pozyskując wartościowych kontrahentów, nierzadko możesz nawet podwoić obrót w najbliższym roku, co wynika z tego , że to w szczególności na tego typu eventach stawiają się najbardziej majętni inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach MTT Wrocław 2019 - Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl