BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na KOMPOZYT-EXPO® 2020

Od dawien dawna wykonujemy stoiska m.in. na KOMPOZYT-EXPO® 2020 i współpracujemy z ogromną grupą wystawców, biorących udział w tej imprezie. Systemy reklamowe to istotna część każdego uczestnictwa w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi KOMPOZYT-EXPO® 2020

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, warto zaprezentować swoją działalność od jak najlepszej strony. Z pewnością masz budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. ulotki składane, wizytówki, czy ścianki wystawiennicze.Nie jest istotne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca, trzech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, zarekomendujemy produkty reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki pop-up z brandingiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie wykonywane przez nas systemy wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Chcesz zaprezentować uczestnikom stoisko wystawiennicze, jakiego KOMPOZYT-EXPO® 2020 jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów na targi, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasze studio projektowe składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z wystawcą, w celu utworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu KOMPOZYT-EXPO® 2020 . Uzbrajamy sporą część wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach KOMPOZYT-EXPO® 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl