BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na InterModal 2019 - Targi Transportu Intermodalnego

Od bardzo dawna tworzymy stoiska m.in. na InterModal 2019 - Targi Transportu Intermodalnego i możemy poszczycić się sporym gronem klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Wysokiej jakości systemy reklamowe to element o którym nie można zapomnieć, aby przedstawić się od najlepszej możliwej strony podczas imprezy targowej. Niezależnie od tego czy możesz pochwalić się budżetem rzędu trzech tysięcy złotych, czy na przykład nie jesteś ograniczony żadną kwotą - przygotujemy dla Ciebie perfekcyjnie dostosowane do Twojego budżetu i wymagań stoisko targowe.

Targi InterModal 2019 - Targi Transportu Intermodalnego

Wyróżnij się!

Nasze systemy odznaczają się szczególną jakością wykonania, świetnym nasyceniem barw i dużą mobilnością. Przy tak obszernym asortymencie nie ma opcji abyś nie znalazł u nas ścianek wystawienniczych których właśnie potrzebujesz. Szukasz niewielkiej ścianki i lady? A może chcesz pójść dalej i zaprezentować stoisko jakiego InterModal 2019 - Targi Transportu Intermodalnego jeszcze nie miało okazji widzieć? Długoletnie doświadczenie związane z reklamą gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Kompleksowo wspieramy największe imprezy targowe na terenie kraju i poza nim. Zaprojektowane przez nas stoiska wystawiennicze wyróżnia zauważalna dbałość o szczegóły oraz precyzyjnie wykonane wydruki i charakteryzujące się skrupulatnym wykonaniem kreacje graficzne, stworzone przez nasz doświadczony dział graficzny.

Poza systemami targowymi zaopatrzysz się u nas w różnego rodzaju materiały wspierające sprzedaż, takie jak np. katalogi reklamowe, gazetki, teczki ofertowe, czy kartoniki biznesowe. Jesteśmy w stanie wykonać również naklejki do oklejenia wynajętej powierzchni boxa.

Co rok nasze zaplecze drukarskie z okazji InterModal 2019 - Targi Transportu Intermodalnego zaopatruje setki wystawców. Postaw na pewną firmę - miej na uwadze, iż w czasie trwania pojedynczych targów, zdobywając nowych kontrahentów, często możesz nawet podwoić obrót w najbliższym sezonie, co jest skutkiem tego, że to właśnie na takich wydarzeniach stawiają się najbardziej znaczący inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach InterModal 2019 - Targi Transportu Intermodalnego

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl