BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na HORECA 2020 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na HORECA 2020 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii i kooperujemy z imponującą grupą przedsiębiorców, wystawiających się na tej imprezie. Systemy reklamowe to istotna część każdego uczestnictwa w tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi HORECA 2020 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, opłaca się zaprezentować swój podmiot od pożądanej strony. Prawdopodobnie określiłeś budżet, który planujesz spożytkować na wydruki, takie jak m.in. ulotki składane, teczki ofertowe, czy ścianki reklamowe.Nie ważne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca, czterech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wytypujemy produkty reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie punktuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki podświetlane z nadrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie produkowane przez nas grafiki odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Chciałbyś zaprezentować uczestnikom stoisko targowe, którego HORECA 2020 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii dotąd nie uświadczyło? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów wystawienniczych, ale również ich oprawą graficzną. Nasze studio projektowe składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu utworzenia spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy wiele realizacji z tytułu HORECA 2020 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii . Uzbrajamy szereg wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie spostrzegaj udziału w tego typu wydarzeniach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to cudowny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach HORECA 2020 - Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl