BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Hair Fair 2020 - Festiwal Fryzjerski

Od dawna wykonujemy stoiska m.in. na Hair Fair 2020 - Festiwal Fryzjerski i współpracujemy z imponującą grupą przedstawicieli, biorących udział w tym evencie. Stoiska targowe to ważna część każdego udziału w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi Hair Fair 2020 - Festiwal Fryzjerski

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, warto zaprezentować swoją firmę od jak najbardziej profesjonalnej strony. Z pewnością masz budżet, który zamierzasz przeznaczyć na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. ulotki składane, flagi, czy ścianki targowe.Nie jest istotne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wskażemy narzędzia reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki tekstylne z logo, czy systemy podwieszane. Wszystkie wykonywane przez nas systemy wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i doskonałym nasyceniem barw.

Chcesz utworzyć stoisko wystawiennicze, jakiego Hair Fair 2020 - Festiwal Fryzjerski dotąd nie uświadczyło? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów na targi, ale również ich oprawą graficzną. Nasz sztab projektowy składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu utworzenia spójnej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu Hair Fair 2020 - Festiwal Fryzjerski . Wyposażamy sporą część wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to cudowny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Hair Fair 2020 - Festiwal Fryzjerski

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl