BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na GRYF-BUD 2019 - Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz

Od wielu lat tworzymy stoiska m.in. na GRYF-BUD 2019 - Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz i możemy poszczycić się sporym gronem klientów wystawiających się na tej imprezie. Dobrze wykonane systemy wystawiennicze to element którego nie można bagatelizować, aby przedstawić się jako firma godna zainteresowania podczas targów. Bez znaczenia czy możesz pochwalić się budżetem rzędu dwóch tysięcy złotych, czy na przykład pieniądze nie stanowią w tym wypadku ograniczenia - zaangażujemy dla Ciebie bezbłędnie dostosowane do Twoich wymagań i budżetu stoisko wystawiennicze.

Targi GRYF-BUD 2019 - Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz

Wyróżnij się!

Nasze systemy reklamowe odznaczają się wyjątkową jakością wykonania, świetnym oddaniem kolorów i dużą mobilnością. Przy tak bogatym asortymencie nie ma opcji abyś nie znalazł u nas ścianek wystawienniczych których właśnie potrzebujesz. Szukasz niewielkiej lady i ścianki? A może chcesz pójść o krok naprzód i zaprezentować stoisko którego GRYF-BUD 2019 - Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz jeszcze nie miało okazji widzieć? Długoletnie doświadczenie w branży gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. od "A" do "Z" obsługujemy największe imprezy targowe na terenie kraju i poza nim. Zaprojektowane przez nas stoiska reklamowe cechuje zauważalna dbałość o detal oraz precyzyjnie wykonane wydruki i charakteryzujące się świetnym smakiem kreacje graficzne, wykreowane przez nasz posiadający wieloletnie doświadczenie dział graficzny.

Oprócz systemów targowych zakupisz u nas różnego rodzaju materiały wspierające sprzedaż, takie jak np. katalogi firmowe, ulotki, obrandowane teczki, czy wizytówki. Jesteśmy zdolni wykonać także folie monomeryczne do zaaranżowania wynajętej przestrzeni boxa.

Każdego roku nasze zaplecze drukarskie z okazji GRYF-BUD 2019 - Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz zaopatruje dziesiątki wystawców. Postaw na sprawdzoną firmę - bierz pod uwagę, że w czasie trwania jednych targów, pozyskując nowych klientów, często możesz nawet potroić obrót w nadchodzącym roku, co jest skutkiem tego, że to w szczególności na podobnych imprezach pojawiają się najwięksi inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach GRYF-BUD 2019 - Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl