BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na GLASS 2020 - Targi Branży Szklarskiej

Od dawien dawna tworzymy stoiska m.in. na GLASS 2020 - Targi Branży Szklarskiej i kooperujemy z ogromną ilością przedsiębiorców, biorących udział w tym evencie. Systemy wystawiennicze to istotna część każdego występu na tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi GLASS 2020 - Targi Branży Szklarskiej

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wskazane jest by zaprezentować swoją firmę od jak najlepszej strony. Na pewno określiłeś budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. ulotki składane, flagi, czy ścianki reklamowe.Nie jest istotne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu ośmiuset, trzech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, wytypujemy narzędzia reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki PVC z nadrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i doskonałym nasyceniem barw.

Masz zamiar zaprezentować uczestnikom stoisko wystawiennicze, którego GLASS 2020 - Targi Branży Szklarskiej jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz dział graficzny składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z wystawcą, w celu pozyskania spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu GLASS 2020 - Targi Branży Szklarskiej . Zaopatrujemy masę przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to efektywny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach GLASS 2020 - Targi Branży Szklarskiej

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl