BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na GASTROFOOD 2020 - Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii

Od dawna wykonujemy stoiska m.in. na GASTROFOOD 2020 - Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii i kooperujemy z olbrzymią ilością przedsiębiorców, wystawiających się na tej imprezie. Systemy reklamowe to trzon każdego udziału w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi GASTROFOOD 2020 - Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, opłaca się pokazać swój podmiot od jak najlepszej strony. Na pewno wyznaczyłeś budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. broszury, wizytówki, czy ścianki wystawiennicze.Nie jest istotne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wskażemy produkty reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki podświetlane z wydrukiem, czy standy. Wszystkie drukowane przez nas systemy wyróżniają się najlepszą na rynku jakością wykonania i doskonałym nasyceniem barw.

Aspirujesz aby zaprezentować uczestnikom stoisko targowe, jakiego GASTROFOOD 2020 - Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów na targi, ale również ich oprawą graficzną. Nasz sztab projektowy składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu pozyskania spójnej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu GASTROFOOD 2020 - Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii . Zaopatrujemy sporą część wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie spostrzegaj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach GASTROFOOD 2020 - Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl