BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na FURNICA 2020 - Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na FURNICA 2020 - Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli i prowadzimy współpracę z imponującą ilością wystawców, wystawiających się na tym evencie. Systemy na targi to ważna część każdego udziału w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi FURNICA 2020 - Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, warto pokazać swoją firmę od jak najbardziej profesjonalnej strony. Prawdopodobnie masz budżet, który zamierzasz przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. ulotki składane, flagi, czy ścianki reklamowe.Nie ważne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy systemy reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozległość oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki podświetlane z brandingiem, czy standy. Wszystkie produkowane przez nas systemy wyróżniają się najlepszą na rynku jakością wykonania i doskonałym nasyceniem odcieni.

Chciałbyś utworzyć stoisko wystawiennicze, którego FURNICA 2020 - Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów na targi, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem końcowym, w celu utworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy wiele realizacji z tytułu FURNICA 2020 - Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli . Zaopatrujemy masę wystawców. Poprawne przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach FURNICA 2020 - Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl