BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na FIWE 2020– Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness

Od dawna wytwarzamy stoiska m.in. na FIWE 2020– Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness i współpracujemy z olbrzymią ilością przedsiębiorców, biorących udział w tym evencie. Systemy wystawiennicze to ważna część każdego uczestnictwa w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi FIWE 2020– Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, opłaca się zaprezentować swoją firmę od jak najlepszej strony. Na pewno masz budżet, który zamierzasz wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. gazetki firmowe, flagi, czy ścianki tekstylne.Niezależnie czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca, trzech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wskażemy systemy reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie punktuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki tekstylne z logo, czy systemy podwieszane. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się najlepszą na rynku jakością wykonania i doskonałym nasyceniem kolorów.

Chcesz pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, jakiego FIWE 2020– Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness dotąd nie uświadczyło? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu utworzenia spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu FIWE 2020– Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness . Wyposażamy sporą część wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to idealny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach FIWE 2020– Międzynarodowe Targi Branży Fitness & Wellness

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl