BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na EXPOBUD 2020 - Budownictwo, Wnętrza, Ogrody

Kawał czasu wykonujemy stoiska m.in. na EXPOBUD 2020 - Budownictwo, Wnętrza, Ogrody i współpracujemy z imponującą grupą przedsiębiorców, biorących udział w tym evencie. Systemy wystawiennicze to istotny element każdego udziału w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi EXPOBUD 2020 - Budownictwo, Wnętrza, Ogrody

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, warto pokazać swoją działalność od jak najlepszej strony. Z pewnością posiadasz budżet, który zamierzasz wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. ulotki składane, teczki ofertowe, czy ścianki tekstylne.Niezależnie czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca dwustu, czterech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wskażemy produkty reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki podświetlane z nadrukiem, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Zamierzasz utworzyć stoisko wystawiennicze, którego EXPOBUD 2020 - Budownictwo, Wnętrza, Ogrody dotąd nie uświadczyło? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również ich oprawą graficzną. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z wystawcą, w celu utworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu EXPOBUD 2020 - Budownictwo, Wnętrza, Ogrody . Zaopatrujemy masę wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to cudowny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach EXPOBUD 2020 - Budownictwo, Wnętrza, Ogrody

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl