BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na EKOstyl 2020 - Targi Zdrowej Żywności, Stylu Życia i Ekorodziny

Od dawna wykonujemy stoiska m.in. na EKOstyl 2020 - Targi Zdrowej Żywności, Stylu Życia i Ekorodziny i współpracujemy z olbrzymią grupą przedstawicieli, wystawiających się na tej imprezie. Systemy wystawiennicze to ważny element każdego udziału w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi EKOstyl 2020 - Targi Zdrowej Żywności, Stylu Życia i Ekorodziny

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wypadałoby przedstawić swoją firmę od jak najlepszej strony. Z pewnością masz budżet, który zamierzasz spożytkować na wydruki, takie jak m.in. gazetki firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Nie jest istotne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca, pięciu tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wytypujemy produkty reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się szerokim wachlarzem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki PVC z logo, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas systemy odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem kolorów.

Chcesz zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, którego EKOstyl 2020 - Targi Zdrowej Żywności, Stylu Życia i Ekorodziny jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów reklamowych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz dział graficzny składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu EKOstyl 2020 - Targi Zdrowej Żywności, Stylu Życia i Ekorodziny . Wyposażamy sporą część wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to cudowny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach EKOstyl 2020 - Targi Zdrowej Żywności, Stylu Życia i Ekorodziny

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl