BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na EDU-Opole 2019 - Targi Edukacyjne

Od wielu lat wykonujemy stoiska m.in. na EDU-Opole 2019 - Targi Edukacyjne i możemy pochwalić się niemałym gronem klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Wysokiej jakości systemy reklamowe to element o którym nie można zapomnieć, aby przedstawić się jako firma godna zainteresowania podczas imprezy targowej. Niezależnie od tego czy możesz pochwalić się budżetem rzędu trzech tysięcy złotych, czy może nie ograniczają Cię bariery finansowe - zaprojektujemy dla Ciebie doskonale dostosowane do Twoich wymagań i budżetu stoisko na targi.

Targi EDU-Opole 2019 - Targi Edukacyjne

Wyróżnij się!

Nasze systemy charakteryzują się wyjątkową jakością wykonania, świetnym nasyceniem barw oraz wysoką mobilnością. Przy tak bogatym asortymencie nie ma opcji abyś nie znalazł u nas ścianek reklamowych których szukasz. Szukasz niewielkiej ścianki i lady? A może chcesz pójść dalej i wykonać stoisko którego EDU-Opole 2019 - Targi Edukacyjne jeszcze nie miało okazji widzieć? Długoletnie doświadczenie związane z reklamą gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Kompleksowo obsługujemy największe imprezy targowe w kraju i poza jego granicami. Wykonane przez nas stoiska targowe cechuje widoczna dbałość o detal oraz nieskazitelne wydruki i odznaczające się oryginalnością kreacje graficzne, wykreowane przez nasz doświadczony dział graficzny.

Poza systemami targowymi zaopatrzysz się u nas w różnego rodzaju materiały wspierające sprzedaż, takie jak foldery reklamowe, gazetki, teczki z logo, czy kartoniki biznesowe. Jesteśmy w stanie wykonać także naklejki do zaaranżowania wypożyczonej przestrzeni boxa.

Co rok nasze zaplecze drukarskie z okazji EDU-Opole 2019 - Targi Edukacyjne zaopatruje cały szereg wystawców. Postaw na godną zaufania firmę - pamiętaj, że w czasie trwania pojedynczych targów, pozyskując nowych kontrahentów, nierzadko możesz nawet podwoić obrót w najbliższym roku, co ma ścisły związek z tym, że to właśnie tam pojawiają się najwięksi inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach EDU-Opole 2019 - Targi Edukacyjne

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl