BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na DREMASILESIA 2019 - Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna

Od wielu sezonów wykonujemy stoiska m.in. na DREMASILESIA 2019 - Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna i możemy poszczycić się niemałym gronem klientów wystawiających się na tej imprezie. Dobrze prezentujące się systemy wystawiennicze to element o którym nie można zapomnieć, by pokazać się od najlepszej możliwej strony podczas targów. Niezależnie od tego czy możesz pochwalić się budżetem rzędu trzech tysięcy złotych, czy na przykład pieniądze nie stanowią w tym wypadku ograniczenia - zaprojektujemy dla Ciebie doskonale dostosowane do Twoich oczekiwań stoisko wystawiennicze.

Targi DREMASILESIA 2019 - Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna

Wyróżnij się!

Nasze systemy charakteryzują się wyjątkową jakością wykonania, idealnym oddaniem kolorów i dużą mobilnością. Przy tak szerokim asortymencie niemożliwym jest abyś nie znalazł u nas ścianek reklamowych których właśnie potrzebujesz. Szukasz średniej wielkości ścianki i trybuny? A może chcesz pójść o krok naprzód i stworzyć stoisko jakiego DREMASILESIA 2019 - Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna jeszcze nie miało okazji widzieć? Długoletnie doświadczenie w branży gwarantuje profesjonalną obsługę. Gruntownie zaopatrujemy największe wydarzenia targowe w Polsce i nie tylko. Zaprojektowane przez nas stoiska wystawiennicze cechuje zauważalna dbałość o szczegóły oraz precyzyjnie wykonane wydruki i wyróżniające się świetnym smakiem kreacje graficzne, przygotowane przez nasz doświadczony dział graficzny.

Poza systemami targowymi zakupisz u nas wszelkiej maści wydruki, takie jak foldery reklamowe, ulotki składane, obrandowane teczki, czy notesy klejone. Jesteśmy zdolni wykonać także folie samoprzylepne do oklejenia wynajętej przestrzeni boxa.

Każdorazowo nasze zaplecze drukarskie z okazji DREMASILESIA 2019 - Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna zaopatruje dziesiątki wystawców. Postaw na doświadczoną firmę - bierz pod uwagę, że podczas pojedynczych targów, zdobywając nowych klientów, nierzadko możesz nawet podwoić obrót w nadchodzącym sezonie, co wynika z tego , że to w szczególności tam pojawiają się mający najwięcej do powiedzenia inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach DREMASILESIA 2019 - Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl