BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na DREMA 2020 - Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Przemysłu Drzewnego

Od dawna wykonujemy stoiska m.in. na DREMA 2020 - Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Przemysłu Drzewnego i kooperujemy z olbrzymią ilością przedsiębiorców, wystawiających się na tym wydarzeniu. Systemy na targi to ważna część każdego uczestnictwa w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi DREMA 2020 - Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Przemysłu Drzewnego

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wskazane jest by zaprezentować swoją firmę od pożądanej strony. Najprawdopodobniej określiłeś budżet, który planujesz wykorzystać na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. katalogi firmowe, flagi, czy ścianki reklamowe.Nie ważne czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, wytypujemy produkty reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki PVC z logo, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem barw.

Zamierzasz pokazać uczestnikom stoisko targowe, którego DREMA 2020 - Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Przemysłu Drzewnego dotąd nie uświadczyło? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz dział graficzny składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu DREMA 2020 - Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Przemysłu Drzewnego . Wyposażamy sporą część przedsiębiorców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to skuteczny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach DREMA 2020 - Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Przemysłu Drzewnego

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl