BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na DOM I OTOCZENIE 2019 - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

Od bardzo dawna produkujemy stoiska m.in. na DOM I OTOCZENIE 2019 - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza i możemy poszczycić się niemałym gronem klientów wystawiających się na tej imprezie. Profesjonalne systemy wystawiennicze to element którego nie można bagatelizować, aby pokazać się od najlepszej możliwej strony podczas targów. Niezależnie od tego czy możesz pochwalić się budżetem rzędu trzech tysięcy złotych, czy może nie jesteś ograniczony żadną kwotą - zaangażujemy dla Ciebie doskonale dostosowane do Twojego budżetu i wymagań stoisko wystawiennicze.

Targi DOM I OTOCZENIE 2019 - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

Wyróżnij się!

Nasze systemy charakteryzują się szczególną jakością wykonania, świetnym oddaniem kolorów oraz dużą mobilnością. Przy tak szerokim asortymencie niemożliwym jest abyś nie znalazł u nas ścianek wystawienniczych których szukasz. Szukasz niewielkiej lady i ścianki? A może chcesz pójść dalej i wykonać stoisko którego DOM I OTOCZENIE 2019 - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza jeszcze nie miało okazji widzieć? Kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej gwarantuje najwyższą satysfakcję z obsługi. Gruntownie zaopatrujemy największe imprezy targowe na terenie kraju i poza jego granicami. Wykonane przez nas stoiska wystawiennicze odróżnia widoczna dbałość o detal oraz idealne wydruki i wyróżniające się oryginalnością kreacje graficzne, wykreowane przez nasz utalentowany dział graficzny.

Oprócz stoisk na targi zaopatrzysz się u nas w wszelkiej maści materiały wspierające sprzedaż, takie jak np. katalogi reklamowe, gazetki, teczki ofertowe, czy wizytówki. Możemy wykonać także folie samoprzylepne do oklejenia wynajętej przestrzeni boxa.

Co rok nasz park produkcyjny z okazji DOM I OTOCZENIE 2019 - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza wyposaża setki wystawców. Postaw na sprawdzoną firmę - pamiętaj, iż w czasie trwania jednych targów, pozyskując nowych klientów, nierzadko możesz nawet podwoić obrót w nadchodzącym sezonie, co jest skutkiem tego, że to w szczególności na tego typu eventach stawiają się najbardziej majętni inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach DOM I OTOCZENIE 2019 - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl