BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na DENTAMED 2020 - Dolnośląskie Targi Stomatologiczne

Kawał czasu wytwarzamy stoiska m.in. na DENTAMED 2020 - Dolnośląskie Targi Stomatologiczne i prowadzimy współpracę z olbrzymią grupą przedstawicieli, biorących udział w tym wydarzeniu. Systemy wystawiennicze to ważna część każdego udziału w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi DENTAMED 2020 - Dolnośląskie Targi Stomatologiczne

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, wypadałoby przedstawić swój podmiot od jak najlepszej strony. Na pewno posiadasz budżet, który planujesz przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. katalogi firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki reklamowe.Nie jest istotne czy dysponujesz sumą rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, zarekomendujemy systemy reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się szerokim wachlarzem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki PVC z wydrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie produkowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem barw.

Chcesz pokazać uczestnikom stoisko targowe, jakiego DENTAMED 2020 - Dolnośląskie Targi Stomatologiczne dotąd nie uświadczyło? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasz dział graficzny składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu DENTAMED 2020 - Dolnośląskie Targi Stomatologiczne . Uzbrajamy sporą część wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to skuteczny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach DENTAMED 2020 - Dolnośląskie Targi Stomatologiczne

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl