BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na CONTROL-TECH 2020 - Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej

Kawał czasu produkujemy stoiska m.in. na CONTROL-TECH 2020 - Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej i prowadzimy współpracę z olbrzymią grupą wystawców, wystawiających się na tym wydarzeniu. Systemy na targi to istotna część każdego występu na tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi CONTROL-TECH 2020 - Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, opłaca się przedstawić swoją firmę od najlepszej możliwej strony. Na pewno masz budżet, który planujesz przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. broszury, wizytówki, czy ścianki targowe.Bez względu na to czy dysponujesz sumą rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, dobierzemy systemy reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy poszczycić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki panelowe z logo, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas systemy wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem barw.

Aspirujesz aby pokazać uczestnikom stoisko targowe, jakiego CONTROL-TECH 2020 - Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej dotąd nie uświadczyło? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu pozyskania spójnej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu CONTROL-TECH 2020 - Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej . Zaopatrujemy szereg przedsiębiorców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie traktuj udziału w takich wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach CONTROL-TECH 2020 - Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl