BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Career EXPO Wrocław 2019 - Targi pracy

Od wielu sezonów tworzymy stoiska m.in. na Career EXPO Wrocław 2019 - Targi pracy i możemy poszczycić się sporym gronem klientów wystawiających się na tej imprezie. Profesjonalne systemy wystawiennicze to podstawa, żeby zaprezentować się jako firma godna zainteresowania podczas imprezy targowej. Bez znaczenia czy dysponujesz budżetem rzędu dwóch tysięcy złotych, czy na przykład nie jesteś ograniczony żadną kwotą - przygotujemy dla Ciebie perfekcyjnie dostosowane do Twojego budżetu i wymagań stoisko targowe.

Targi Career EXPO Wrocław 2019 - Targi pracy

Wyróżnij się!

Nasze systemy wyróżniają się szczególną jakością wykonania, idealnym nasyceniem barw i wysoką mobilnością. Przy tak obszernym asortymencie niemożliwym jest abyś nie odnalazł u nas ścianek reklamowych których szukasz. Szukasz średniej wielkości ścianki i trybuny? A może chcesz pójść dalej i stworzyć stoisko którego Career EXPO Wrocław 2019 - Targi pracy jeszcze nie widziały? Wieloletnie doświadczenie związane z reklamą gwarantuje profesjonalną obsługę. Kompleksowo wspieramy największe wydarzenia targowe w kraju i poza jego granicami. Stworzone przez nas stoiska wystawiennicze cechuje zauważalna dbałość o detal oraz precyzyjnie wykonane wydruki i odznaczające się skrupulatnym wykonaniem kreacje graficzne, stworzone przez nasz doświadczony dział graficzny.

Poza systemami targowymi zakupisz u nas wszelkiej maści wydruki, takie jak np. katalogi firmowe, ulotki, teczki ofertowe, czy kartoniki biznesowe. Możemy wykonać także folie samoprzylepne do oklejenia wynajętej przestrzeni boxa.

Rok w rok nasze zaplecze drukarskie z okazji Career EXPO Wrocław 2019 - Targi pracy uzbraja setki wystawców. Postaw na doświadczoną firmę - bierz pod uwagę, że w czasie trwania pojedynczych targów, pozyskując wartościowych klientów, często możesz nawet potroić obrót w nadchodzącym roku, co wynika z tego , że to w szczególności na tego typu eventach stawiają się mający najwięcej do powiedzenia inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Career EXPO Wrocław 2019 - Targi pracy

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl