BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na BOATSHOW 2020 - Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych

Od dawien dawna wytwarzamy stoiska m.in. na BOATSHOW 2020 - Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych i współpracujemy z ogromną grupą przedstawicieli, wystawiających się na tych targach. Systemy wystawiennicze to istotna część każdego uczestnictwa w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi BOATSHOW 2020 - Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, wypadałoby przedstawić swoją działalność od jak najbardziej profesjonalnej strony. Najprawdopodobniej określiłeś budżet, który planujesz wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. ulotki składane, wizytówki, czy ścianki reklamowe.Niezależnie czy dysponujesz pieniędzmi rzędu ośmiuset, pięciu tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy produkty reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy poszczycić się szerokim wachlarzem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki PVC z logo, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Chcesz zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, jakiego BOATSHOW 2020 - Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z wystawcą, w celu pozyskania spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu BOATSHOW 2020 - Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych . Zaopatrujemy sporą część wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w takich wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach BOATSHOW 2020 - Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl