BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na BHP 2019 - Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej

Od bardzo dawna wykonujemy stoiska m.in. na BHP 2019 - Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej i możemy pochwalić się niemałą ilością klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Dobrze prezentujące się systemy reklamowe to element o którym nie można zapomnieć, aby zaprezentować się jako firma godna zainteresowania podczas imprezy targowej. Niezależnie od tego czy posiadasz budżet rzędu trzech tysięcy złotych, czy na przykład nie jesteś ograniczony żadną kwotą - przygotujemy dla Ciebie bezbłędnie dostosowane do Twojego budżetu i wymagań stoisko targowe.

Targi BHP 2019 - Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej

Wyróżnij się!

Nasze produkty wyróżniają się wyjątkową jakością wykonania, świetnym oddaniem kolorów i dużą mobilnością. Przy tak obszernym asortymencie nie ma możliwości abyś nie znalazł u nas ścianek reklamowych których właśnie potrzebujesz. Szukasz niewielkiej ścianki i lady? A może chcesz pójść dalej i stworzyć stoisko którego BHP 2019 - Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej jeszcze nie widziały? Kilkunastoletnie doświadczenie związane z reklamą gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Gruntownie wspieramy największe wydarzenia targowe na terenie kraju i nie tylko. Wykonane przez nas stoiska reklamowe cechuje trudna do przeoczenia dbałość o szczegóły oraz nieskazitelne wydruki i odznaczające się skrupulatnym wykonaniem kreacje graficzne, stworzone przez nasz utalentowany dział graficzny.

Oprócz systemów targowych zaopatrzysz się u nas w wszelkiej maści materiały promocyjne, takie jak np. foldery reklamowe, ulotki, teczki z logo, czy kartoniki biznesowe. Możemy wykonać również naklejki do oklejenia wynajętej przestrzeni boxa.

Co rok nasz park produkcyjny z okazji BHP 2019 - Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej zaopatruje setki wystawców. Wybierz pewną firmę - bierz pod uwagę, iż w czasie trwania jednych targów, pozyskując wartościowych kontrahentów, nierzadko możesz nawet potroić obrót w najbliższym sezonie, co jest skutkiem tego, że to właśnie na takich wydarzeniach pojawiają się mający najwięcej do powiedzenia inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach BHP 2019 - Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Plakaty A2 Plakaty A2
66,70 zł
projekty
zobacz więcej
Ścianka reklamowa Stowaway  2000 mm Ścianka reklamowa Stowaway 2000 mm
489,00 zł 464,55 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl