BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Beauty Days 2020 - Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne

Od dawien dawna tworzymy stoiska m.in. na Beauty Days 2020 - Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne i współpracujemy z imponującą ilością wystawców, biorących udział w tym wydarzeniu. Systemy wystawiennicze to ważny element każdego udziału w tego typu przedsięwzięciu.

Targi Beauty Days 2020 - Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wypadałoby przedstawić swoją firmę od jak najbardziej profesjonalnej strony. Z pewnością posiadasz budżet, który zamierzasz przeznaczyć na wydruki, takie jak m.in. gazetki firmowe, wizytówki, czy ścianki wystawiennicze.Nie ważne czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy narzędzia reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki podświetlane z nadrukiem, czy rollupy. Wszystkie produkowane przez nas systemy wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Chciałbyś pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, którego Beauty Days 2020 - Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem końcowym, w celu stworzenia spójnej całości.

Corocznie wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu Beauty Days 2020 - Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne . Zaopatrujemy sporą część przedsiębiorców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to efektywny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz powiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Beauty Days 2020 - Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl